Çözümler & Hizmetler

E-Ticaret Alt Yapıları

E-Ticaret altyapı çözümleri, e-ticaret, dijital medya ve dijital pazarlama işletmeleri için bulut barındırma ve yönetilen hizmetler sağlayıcısıdır. Danışanlarımızın çevrimiçi işlerini kurmalarını, büyütmelerini ve yönetmelerini sağlayan bir dizi çözüm seçenekleri e-ticaret altyapı çözümlerimizin içeriğinde yer almaktadır. Bu noktada e-ticaret alt yapı çözümleri konusunda profesyonel ekiplerimizden alacağınız destek ile işinizi daha ileriye taşıyabilirsiniz.

E-Ticaret Altyapı Çözümleri Neden Önemlidir?

E-ticaret alt yapı çözümlerimiz bulut barındırma çözümlerinden tutun da e-ticaret sitenizin alt yapısının oluşturulması çözümlerine kadar geniş kapsamlı bir alanda faaliyet yürütmektedir. İş talepleriniz zamanla değiştikçe ölçeği büyütmenize veya küçültmenize olanak tanıyan esnek bulut barındırma çözümleri sayesinde tam da beklentilerinizi karşılayan bir hizmeti almanızı Derya Bilgi Teknolojileri olarak siz değerli çalışanlarımıza mümkün kılmaktayız.

Güçlü sunucularımızın yer aldığı, güvenlik ve işlevsellik gibi kriterlerin dikkate alındığı e-ticaret alt yapı çözüm hizmetimiz, beraberinde önemli kazanımları getirmektedir. Bu sayede web siteniz dünyanın her yerinden müşterilerden ne kadar trafik alırsa alsın her zaman en iyi performansı göstermesi mümkün hale gelmektedir. Bu da sektörde çok hızlı bir şekilde gelişim gösteriyor olmanızı mümkün kılacaktır.

Derya Bilgi Teknolojileri olarak e-ticaret altyapı çözümlerinin, dijital ticaret sektörünün en temel hizmet alanı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden bu tarz çözümlerimiz bulut barındırma, İnternet güvenliği ve çevrimiçi ödeme işleme dahil olmak üzere e-ticaret web siteleri için hizmetler sağlayan yazılımları içermektedir.

E-Ticaret Alt Yapı Çözümleri Hangi Fırsatları Sunar?

E-ticaret altyapı çözümlerimiz, danışanlarımızın dijital varlıklarını genişletmelerine ve internet üzerinden yeni müşterilere ulaşmalarına yardımcı olan araçlar sağlar. Bu araçlar, işletmelerin üçüncü taraflarca sağlanan sunucularda içerik barındırmasına olanak tanıyan web barındırmayı içermektedir. Bulut bilişim, yazılıma internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişilmesine izin vererek çalışanların dosyalarına internet bağlantısının olduğu herhangi bir yerden erişmesine olanak tanımaktadır.

E-ticaret altyapı çözümleri hem KOBİ'ler hem de büyük işletmeler için önde gelen e-ticaret altyapı çözümleri sağlayabilen profesyonel ekiplerimiz tarafından sunulmaktadır.