Çözümler & Hizmetler

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı, işletmelerin çevrimiçi satış yapmasına yardımcı olmaya adanmış özel bir hizmet alanıdır. Bu, web sitesi tasarımı ve geliştirmesinden, dijital pazarlama stratejilerine, arama motoru optimizasyonundan (SEO) ve daha fazlasına kadar pek çok farklı hizmet alanını içermektedir. Şayet işletmenizi internete taşımakla ilgileniyorsanız, bundan en iyi şekilde yararlanmak için doğru becerilere ve bilgiye sahip olan alanında uzman ekiplerimizden destek almalısınız.

E-ticaret danışmanlığı hizmetimiz, ürünlerini ve hizmetlerini çevrimiçi olarak satmak isteyen danışanlarımıza sağladığımız özel bir iş danışmanlığı biçimidir. E-ticaret danışmanlığı hizmetimizin amacı, danışanlarımızın memnuniyetini ve gelirini en üst düzeye çıkararak başarılı bir çevrimiçi iş yaratmasına yardımcı olmaktır.

E-Ticaret Danışmanlığı Ne İşe Yarar?

Uzman kadromuzla ziyaretçileri çekebilecek ve onları müşteriye dönüştürebilecek web siteleri oluşturuyoruz. Ayrıca, anahtar kelimelerden geri bağlantılara kadar SEO için en iyi neyin işe yaradığını da bilip, en iyi şekilde uyguluyoruz. Böylece reklamlar veya promosyonlar için ödeme yapmak zorunda bırakmadan Google gibi arama motorları tarafından fark edilmenizi sağlıyoruz.

Web siteniz çalışmaya başladığında, sosyal medya yönetimi, e-posta pazarlama kampanyaları konusunda yardımcı oluyoruz. Ayrıca Google AdWords veya Facebook Reklam Yöneticisi aracılığı ile ücretli reklamlar gibi dijital pazarlamanın diğer yönlerinde de destek sağlıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığının Önemi Nedir?

Derya Bilgi Teknolojileri olarak E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimiz, danışanlarımızın başarısının önemli bir parçasıdır. İnternet, dünyanın dört bir yanındaki insanlara ürünlerini ve hizmetlerini çevrimiçi olarak satmaları için yeni fırsatlar açtı. Rekabet şiddetlidir ve işleri yapmanın birçok farklı yolu vardır. E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimiz, danışanlarımızın interneti kendi avantajlarına uygun nasıl kullanacaklarını öğrenmelerine yardımcı olan profesyonel ekiplerimizce sağlanan eşsiz bir hizmettir.

Esasında, e-ticaret danışmanlığı hizmetimiz, danışanımızın çevrimiçi dünyada başarılı olmak için elinden gelen her şeyi yaptığından emin olmakla ilgilidir. Bir e-ticaret platformu seçmenize yardımcı olmaktan, ödeme ağ geçitleri, nakliye entegrasyonları ve daha fazlasını ayarlamaya kadar her şeyi içermektedir. Bundan dolayıdır ki e-ticaret danışmanlığının son derece önemli bir hizmet olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.