Çözümler & Hizmetler

Dijital Pazarlama Yönetimi

Dijital pazarlama yönetimi, çevrimiçi olarak satılan ürün ve hizmetlerinizi profesyonel olarak yönetme süreçleridir.

Derya Bilgi Teknolojileri olarak danışanlarımıza sunmuş olduğumuz dijital pazarlama yönetimi pazarı araştırmak, bir web sitesi kurmak ve onu arama motorları için optimize etmek ve potansiyel müşterileri çekecek içerik oluşturmak gibi görevleri içermektedir. Ayrıca işletmelerinizin çevrimiçi varlıklarını büyütmek ve satışlarını artırmak için kullanabilecekleri stratejileri geliştirmeye yardımcı olmaktadır.

Dijital pazarlama yönetim ekibimiz, şirketinizin çevrimiçi pazarlama çabalarının tüm yönlerini denetler. Bu, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak gerçekleşen kampanyalarınızı yönettikleri anlamına gelmektedir. Hangi içeriğin oluşturulacağını ve ne zaman yayınlanacağını planlarlar; ayrıca gerektiğinde ayarlamalar yapabilmek için her bir parçanın ne kadar iyi performans gösterdiğini de izlerler. Ayrıca, herhangi bir zamanda kuruluşunuzun ihtiyaçlarına bağlı olarak reklam metni oluşturabilir veya blog gönderileri yazabilirler. Böylece dijital pazarlama sürecinin başarılı bir şekilde yönetilmesi mümkün kılarlar.

Dijital Pazarlama Yönetimi Hizmeti

Alanında profesyonel ekibimiz, danışanlarının web sitelerini ve uygulamalarını iyileştirmek için en son trendleri takip ederler. Bu sayede dijital pazarlama sektöründe çok daha güçlü bir şekilde yer almanızı mümkün kılarlar.

Profesyonel ekibimiz, kuruluşunuzun dijital pazarlama stratejisinin stratejiden uygulamaya kadar tüm yönlerini yönetmekten sorumludur. Bu tarz hizmetleri, kampanyanın nasıl yürütüleceği konusunda etkili bir plan oluşturmayı, ilerlemesini izlemeyi ve gerektiğinde ayarlamaları yapmayı içermektedir. Ayrıca, çabalarının genel amaç ve hedeflerle uyumlu olmasını sağlamak için kuruluşları içindeki diğer departmanlarla birlikte çalışırlar. Mevcut kampanyaları denetlemenin yanı sıra yenilerini geliştirmekten de sorumlu olabilirler.

Dijital Pazarlama Yönetiminin Kapsamı

Günümüz itibariyle dijital pazarlama yönetimi gündeme geldiği zaman karşımıza geniş kapsamlı bir hizmet alanı çıkmaktadır. Pazar araştırmasında web sitesini kurulması aşamasına varıncaya kadar çok sayıda farklı hizmet alanı dijital pazarlama yönetim ekibimizin iş tanımları arasında yer almaktadır.

Dijital pazarlama yönetimi hizmetimiz, tüm dijital kanallarda dijital pazarlama kampanyaları planlama, yönetme ve yürütme eylemidir. Bu kanallar, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarının yanı sıra Google gibi arama motorlarını içermektedir. Dolayısıyla dijital pazarlama yönetim sürecimizin son derece kapsamlı bir hizmetin merkezinde yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Dijital pazarlama yönetimi hizmetimizin amacı, bu çeşitli kanallar aracılığıyla işletmeniz için potansiyel müşteriler oluşturmak, marka bilinirliği oluşturmak ve satışları artırmaktır. Bundan dolayıdır ki son zamanlarda dijital pazarlama yönetimi hizmetlerine olan ihtiyaç günden güne artış göstermektedir.