Çözümler & Hizmetler

İhtiyaca Yönelik ERP Çözümleri

İhtiyaca yönelik ERP çözümleri, dünyanın dört bir yanındaki çeşitli sektörlerdeki müşterilere yenilikçi ve özelleştirilmiş kurumsal kaynak planlama çözümleri sunabilen nitelikli bir hizmet alanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin tedarikten satış ve dağıtıma kadar tüm iş süreçlerini yönetmelerine yardımcı olması için alanında uzman ekiplerimizce yazılmış ERP yazılımlarına sahip olmanız elbette ki beraberinde önemli kazanımları getirecektir.

Kurumsal kaynak planlama çözümleri; kuruluşunuzun tüm gereksinimlerini karşılayacak ve arttırılmış üretkenlik, azaltılmış maliyetler, arttırılmış karlılık ve çok daha fazlası gibi önemli faydalar sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu da kurumunuzun hızlı bir şekilde gelişim göstermesi noktasında önemli kazanımları beraberinde getirecektir.

İhtiyaca yönelik ERP çözümleri günümüz koşullarında en son teknolojiyle birlikte tasarlanmaktadır. Unutmamak gerekir ki ERP çözümleri ölçeklenebilir ve esnek olmak durumundadır. Bu sayede farklı modüller arasındaki uyumluluk sorunları veya teknolojideki yükseltmeler hakkında endişelenmeden kuruluşunuzla birlikte çözüm fırsatlarınızın da büyümesine olanak tanımaktadır.

Güncel İhtiyaca Yönelik ERP Çözümleri

Güncel ERP çözümü hizmetimiz, işletme yönetiminize yönelik en gelişmiş ve kapsamlı bir yaklaşıma sahiptir. Nitelikli ERP çözümü hizmetimiz; kuruluşunuz içindeki çeşitli iş fonksiyonlarını otomatikleştirmek, yönetmek ve senkronize etmek için tasarlanmış bir dizi entegre edilebilir durumdadır.

Günümüz itibariyle ERP çözümlerimiz iki gruba ayrılabilmektedir. Bunlar tek bir kuruluşun ihtiyaçları için özel olarak geliştirdiğimiz yazılımlar veya belirli gereksinimleri karşılamak için birden fazla kullanıcı için önceden tasarladığımız hazır yazılımlardır.

Özel olarak geliştirdiğimiz yazılımlar, kullanıma hazır çözümlerimizden daha pahalı olabilir. Ancak işiniz büyüdükçe ve küçüldükçe ölçeği büyütmek ve küçültmek genellikle daha kolaydır.

Özellikle hazır yazılımlarımız başlangıçta daha ucuz olabilir. Ancak özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için ek özelleştirmeye ihtiyacınız olabilir.

Burada hangi tür ERP çözümünü tercih edeceğiniz konusu işletmenizin ihtiyaçlarıyla doğrudan ilgilidir. Tüm bu bilgiler ışığında ihtiyacınıza yönelik ERP çözümleri gündeme geldiği zaman, bu alanda uzman olan ve deneyim sahibi ekibimizle çalışıyor olmak; beraberinde önemli kazanımları getirecektir.

İhtiyaca Yönelik ERP Çözümleri Nasıl Olmalıdır?

Uzman kadromuzla hazırladığımız ERP Sistemleri, farklı uygulamalar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan tüm işinizi yönetmenize yardımcı olmaktadır. Üst düzeyde bir etkiye sahip olan ERP sistemi kullanmanın temel faydası, çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğu manuel iş miktarını azaltarak üretkenlik düzeylerinin artmasını sağlayacaktır.

Kurumsal kaynak planlaması; bir organizasyonun faaliyetlerini destekleyen bir yazılım sistemidir. Küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar hemen hemen her şirket tarafından kullanılır. Sistem, muhasebe, proje yönetimi, üretim ve kalite kontrol için modüller içermektedir. Dolayısıyla bu tarz sistemler mutlaka işlevselliğiyle ön plana çıkan sistemler olmak durumundadır.