BiBayim

BiBayim İle Her Yerde Kazanın

Ürünlerinizi kendi sitenizde pazara sunarak internette yer alın ve internetten alışveriş yapan yüzlerce kişiye ulaşın

Özellikler

BiBayim bir satış ortaklığı çözümüdür

01
Kolay Kullanım

BiBayim uygulaması tamamen kullanıcı dostu ve kolay kullanımı ile müşterilerinin hızlı işlem yapması için tasarlanmıştır.

02
Detaylı Bilgilendirme

BiBayim müşterileri tüm bu süreç ile ilgili raporlama, istatistik ve diğer işlemlerini detaylı bilgilendirme araçları ile kolayca yapabilmektedir.

03
7/24 Destek

BiBayim müşteri hizmetleri uzman ekibi herhangi bir sorununuz veya desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda size destek vermektedir.

Avantajlar

Her Zaman & Her Yerde

BiBayim ile satış yapmanız için bir dükkanınız olmasına gerek yok. Tek ihtiyacınız olan bir cep telefonu veya tablet bilgisayar. Hesabınıza girip tüm süreci panel üzerinden kolayca yönetebilir, aktiviteleriniz ile ilgili raporlamaları alabilirsiniz. Hesabınızın güvenliği tüm cihazlarda kontrollü bir şekilde sağlanmaktadır.

Hızlı Tahsilat

BiBayim çalışma sisteminde tüm kazancınız aksılık, gecikme veya herhangi bir sorun olmadan her ay düzenli olarak hesabınıza yatmaktadır.Bizde tüm kazancınız düzenli olarak her ay banka hesabınıza yatmaktadır. Kesinlikle hiç bir gecikme yaşanmayacak. Satış motivasyonunuz asla düşmeyecek.Satış motivasyonunuz asla düşmeyecek.